Hakkımızda

1998 Yılında İbişler A.Ş. tarafından kurulmuştur, o günden bu güne dek plastik sektöründe hizmet vermektedir.

Türkiye’ de kurulduğundan bu yana plastik sektöründe en dinamik oyuncuları arasında yer alan Seçkin Plastik, yeniliklere açık kapısı sayesinde hızla büyümesini sürdürüyor. Modern teknoloji ile donatılmış tesisinde özellikle ev kullanımına yönelik plastik ürünler üreten Seçkin Plastik, üretim kapasitesini talebe bağlı olarak arttırabilme ve kontrol edebilme esnekliğine sahip ender şirketlerden birisi durumunda, Plastik kovadan, sepete, tabureden, banyo aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, yeni ürün geliştirme çabalarına da kendisine vizyon edinerek, pazarda ki esnekliği doldurma adına önemli bir misyon üstlenmiş durumda.

Monoblok Cerachrom bezel jest wykonany w jednym kawałku i utrzymuje kryształ dokładnie na miejscu w środkowej obudowie, zapewniając wodoodporność. Rolex replika wprowadza nową wersję swojego Oyster Perpetual Cosmograph Daytona ze stali 904L, z monoblokową ramką Cerachrom, opracowaną i opatentowaną przez repliki zegarków, z czarną ceramiką. Nowy Cosmograph Daytona przenosi certyfikat Superlative Chronometer na nowo zdefiniowany przez Rolex w 2015 roku, który zapewnia wyjątkową wydajność na nadgarstku. Zegarek jest dostępny z czarną lub białą tarczą. Czarna ramka przypomina model z 1965 roku, który został wyposażony w czarną wstawkę z pleksiglasu.

Oscylator, prawdziwe serce repliki zegarków, opatentował i opatentował niebieski sprzączkę Parachrom wyprodukowaną przez Rolex w ekskluzywnym stopie. Stworzony przez Rolex w 1963 roku, wieczna replika ostrygi Daytona jest zegarem narodzonym dla rasy. Dzięki niezawodności i osiągom osiągnął niezwykłe osiągnięcia w świecie sportów motorowych. Znany po prostu jako “Daytona”, zegarek wzrósł do rangi ikony jako jeden z najlepiej znanych chronografów na świecie.

Özellikle ev hanımlarının vazgeçilmez yardımcısı konumunda ki ürünleri üreten seçkin Plastik, nihai tüketici odaklı üretim sistemiyle, pazardaki talebi en kısa sürede belirleyip üretimini ve pazarlama stratejilerini de bu tespitler doğrultusunda belirleme yeteneğine sahip olmakla beraber endüstriyel üretimde Türkiye’ nin stratejik önemini benimseyen firmamız, Türkiye’ nin yanı sıra, bulunduğu bölgenin de en önemli üreticileri arasında yer almaktadır.

Avrupa standartlarına yükselttiği kalite anlayışı ile sürekli ön planda kalmayı başaran Seçkin Plastik, Üretim teknolojisi konusunda da Dünyada ki gelişmeleri yakından izleyen, sektörün dinamiklerine hızla uyum gösteren, sağlıklı ve sistemli yapısı sayesinde geleceğe umutla bakıyor.